Bun B: Trill O.G.: The Epilogue (okładka, tracklista, data premiery)

bun-bMam nadzieję, że kto jak kto, ale akurat Bun B jest taką postacią, której kariery nie trzeba tutaj specjalnie przybliżać. Raper, oprócz szeregu innych nie mniej wartościowych dokonań, jest autorem trzech solowych płyt – „Trill”, „II Trill” oraz „Trill OG”. Wczoraj do internetu trafiło kilka informacji na temat jego nowego wydawnictwa. Chodzi o album „Trill O.G.: The Epilogue”, który do sklepów ma trafić 11 listopada.

Ok, wyczuwam już przyspieszony oddech i puls wszystkich fanów rapu z Houston, niemniej jednak kolejna informacja trochę uspokoi atmosferę. „Trill O.G.: The Epilogue” nie będzie bowiem zupełnie nowym albumem, a kompilacją niepublikowanych wcześniej numerów, które powstały podczas nagrywania płyty poprzedniej. Bun B wydaje się jednak pewny swego i tłumaczy, że nie będą to odrzuty, które nie załapały się na wydawnictwo, a po prostu świetna muzyka, jaka mogła wtedy do całości nie pasować, lecz dalej prezentuje wysoki poziom:

„Jest dużo świetnych kawałków, które albo nie pasowały do formatu ostatniego albumu, albo postanowiliśmy je odłożyć na poczet innych projektów. Usiadłem z moim wieloletnim partnerem biznesowym i CEO Rap-A-Lot Jamesem Prince’em, przesłuchaliśmy materiał, który był już nagrany i bardzo szybko ułożyliśmy niesamowitą tracklistę. The Epilogue to szansa na zaprezentowanie fanom wspaniałego materiału i godne zakończenie Trill-ogii. Dobra muzyka jest ponadczasowa” – wyjaśnił Bun B.

Poniżej okładka i tracklista albumu. Nie znajdziecie na niej wielu featuringów, lecz na podstawie wcześniejszych informacji można przypuszczać, że na „Trill O.G.: The Epilogue” trafią również gościnne zwrotki takich wykonawców jak: Kirko Bangz, Big K.R.I.T., Raekwon, Z-Ro czy Devin The Dude.

bun-b-the-epilogue

1. The Best is Back

2. Care

3. Fire (feat. Rick Ross, 2 Chainz & Serani)

4. No Competition

5. Don’t Play With Me

6. Gladiator

7. Stop Playin’

8. Trilla

9. Dippin’ & Swervin’

10. On One

11. The Legendary DJ Screw

12. Bye!

No to jeszcze przypomnijmy sobie numer „Fire”, który światło dzienne ujrzał już jakiś czas temu i jest bez wątpienia całkiem niezłym bangerem:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Bun B: Trill O.G.: The Epilogue (okładka, tracklista, data premiery) , 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*