Hopsin definitywnie kończy z rapem

HopsinHopsin zakończenie kariery zapowiadał już od dłuższego czasu i choć deklaracje te wydawały się szczere, tak cały czas miałem nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie. Tymczasem stało się – raper kilka dni temu zamieścił w social mediach zdjęcie z lotniska wraz ze stosowną informacją i podziękowaniem skierowanym do fanów.

Chciałem tylko powiedzieć, że doceniam wszystkich, którzy wspierali moją muzykę na przestrzeni lat. Wielu z was opowiadało mi historie, jak zmieniłem wasze życie. Wy też mnie zmieniliście na szereg sposobów, jakich nawet sobie nie wyobrażacie. Niestety dziś jest ten moment, kiedy naprawdę przenoszę się do Australii. Przez te wszystkie lata doszedłem do wniosku, że ta profesja nie jest dla mnie, więc będę się teraz sprawdzał w innych dziedzinach życia. Sercem zawsze będę MC, ale cały ten rap po prostu nie jest dla mnie. Mam nadzieję, że będziecie w stanie to uszanować. Sprzedałem swoją połowę udziałów w Funk Volume mojemu biznesowemu wspólnikowi – Dame’owi. Swizzz, Dizzy Wright, Jarren Benton – życzę wam dużo szczęścia w waszych karierach. Dziękuję wam wszystkim! – napisał Hopsin.

No cóż, wielu raperów kończyło już karierę i chyba żadnemu jeszcze się to nie udało, ale sprzedaż udziałów w wytwórni i przeprowadzka do Australii to krok wyjątkowo poważny. Co myślicie?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

2 komentarze

 1. Panie Tomaszu pisze:

  Już wiadomo, że ściemniał, na swojego fejsiksa wrzucił wideo z zapowiedzią nowej płyty ;)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. Mr. Chris pisze:

  Faktycznie, kilka dni po napisaniu przeze mnie newsa, okazało się, że to prow(m)o. Good one…

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*